Sposoby na zwiotczałą skórę

Sposoby na zwiotczałą skórę
5 (100%) 1 głosy

Więcej ciała każdy z nas chciałby pokazać w lecie, ale skóra po odchudzaniu pozostawia wiele do życzenia. Szpecą nas fałdy, nierówne okolice ud, niechciane włosy, plamy na dekolcie i obwisła na nadmiar skóry po odchudzaniu na brzuchu.

Niemniej jednak peeling do ciała nie należy do często stosowanej pielęgnacji ciała. Jest łatwo pozbyć się niechcianego owłosienia na ciele, pedicure poprawi także kondycję stóp, ale obwisła skóra może się ujędrnić tylko dzięki niskokalorycznej diecie i zwiększonemu wysiłkowi fizycznemu. Ale co, jeśli mimo tych zabiegów fałdy nadal zwisają. Coraz więcej nastolatków ma na przykład rozstępy, a ich ciało jest zwiotczałe. Co zrobić z tym zwiotczałym ciałem? Wszyscy wiedzą, że te problemy są spowodowane złym odżywianiem i brakiem ćwiczeń na świeżym powietrzu. Jeśli chce się to zmienić, należy przejść na dietę niskokaloryczną, ale to wystarczy, aby ujędrnianie skóry było możliwe. Dieta niskokaloryczna musi być wzbogacona o substancje niezbędne do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, a dodatkowo trzeba masować wiotkie części ciała odpowiednimi preparatami ujędrniającymi. Warto także wiedzieć, że kąpiele słoneczne i morskie, sauna, naprzemienne gorące i zimne prysznice, różne peelingi również sprawiają, że obwisła skóra na brzuchu znika. Jednakże, nasze ciało z wiekiem nie wytwarza już wystarczającej ilości kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, aby obwisła skóra po odchudzaniu uzyskała z powrotem jędrność. Trzeba w tej sytuacji sięgnąć po preparaty wzmacniające ciało, aby produkować te ważne odmładzające substancje. Warto także sięgnąć po złożone suplementy z aminokwasami siarki, kolagenem typu II, fitohormonami, które dostarczają organizmowi gotowych składników. Dostarczanie wyżej wymienionych produktów samorzutnie sprawi, że zwiotczała skóra zyska gładkość. Wielu ludzi zadaje sobie pytanie, czy jesteśmy w stanie sobie z tym poradzić? Warto wiedzieć, że wiotka skóra powinna być zmuszana do lepszej pracy nad wytwarzaniem substancji ujędrniających.

 

5 myśli na temat “Sposoby na zwiotczałą skórę

  1. W moim przypadku na obwisłą skórę skuteczna okazała się endermologia LPG. Jest to taki masaż podciśnieniowy. Zabieg jest bardzo fajny, ponieważ specjalista ma możliwość dobrania podciśnienia w taki sposób aby było ono dostosowane do typu naszej skóry. Polecam wszystkim borykającym się z obwisłą skórą.

  2. W moim przypadku najlepszym sposobem na zwiotczałą skórę okazały się zabiegi w Clinica Cosmetologica – Gdańsk, gdzie wykonałam serie zabiegów Icoone. Efekt końcowy jest naprawdę niesamowity, ale co ja wam tutaj będę pisać spróbujcie same. Zabiegi to jedyny dobry sposób na ujędrnienie skóry.

  3. Reguralne peelingi i nawilżanie ciała dają bardzo dobre efekty . Szczególnie w celu ujędrnienia zwisającej skóry polecam peeling kawowy. Będą Panie zadowolone 🙂

  4. Nie ma co kombinować i tracić kasę na kremy czy jakieś tam peelingi. Jedyną opcją jest zabieg ujędrniający skórę.. Ewentualnie zmiana diety i ćwiczenia, dużo ćwiczeń. Trzeba być zawziętym i mieć chęć oraz zapał i wtedy jest szansa, że obejdzie się bez zabiegów..

  5. Macie racje dziewczyny. Ja próbowałam kosmetyków, ale z marnym skutkiem.. w dodatku to ciągle smarowanie się tymi kremami było strasznie uciążliwe..

Dodaj komentarz

Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa

98 − 94 =