kobieta dotyka skóry pod okiem

Sposoby na usunięcie zmarszczek pod oczami

Sposoby na usunięcie zmarszczek pod oczami
5 (100%) 17 głosy

Jak powstają zmarszczki mimiczne pod oczami?

Zmarszczki pod oczami to przypadłość związana z wiekiem, która dotyka każdego z nas. Niestety zmarszczki wokół oczu widocznie postarzają twarz i dlatego często próbujemy z nimi walczyć. Zmarszczki mimiczne pod oczami powstają z wiekiem i jest to związane z utratą kolagenu, przez co skóra traci swoją gęstość i jędrność.

Jak zlikwidować zmarszczki pod oczami?oko

Popularnym sposobem na zlikwidowanie zmarszczek pod oczami jest używanie przeciwzmarszczkowych kremów pod oczy. Przy codziennym stosowaniu specjalnie dobranego kremu możemy w znaczny sposób opóźnić pojawienie się zmarszczek. Jeśli dodatkowo będziemy unikać pocierania delikatnej skóry wokół oczu, możemy zachować jej młodość na dłużej. Jednak prawdopodobieństwo usunięcia już powstałych zmarszczek jest małe, chyba że skorzystamy z zabiegów oferowanych przez medycynę estetyczną.

Dowiedz się jak usunąć zmarszczki pod oczami na zawsze – http://drkonczalska.pl/arts/laserowe-usuwanie-zmarszczek-pod-oczami/

Likwidacja zmarszczek pod oczami jest możliwa dzięki następującym zabiegom:

 • Ultraformer III – HIFU – zabieg pozwala na usuwanie zmarszczek pod oczami dzięki działaniu zogniskowanej fali ultradźwiękowej. Jest to w zupełności bezpieczna i bezbolesna metoda, która stymuluje produkcję kolagenu i w rezultacie nadaje gęstość oraz jędrność skórze.
 • Palomar Emerge – laser frakcyjny, używany w tej metodzie, oddziałuje na zmarszczki wokół oczu pobudzając tkanki do regeneracji.
 • Harmony XL pro NIR – kolejny laser frakcyjny, w tym wypadku używający światła bliskiego podczerwieni. Dzięki niemu tkanki zostają podgrzane, przez co włókna kolagenowe są pobudzone do regeneracji.
 • Pollogen Legend – w przypadku tego zabiegu do wyboru mamy metodę Surgen (radiofrekwencja RF oraz impulsy elektryczne) oraz Maximus (tripolarna fala radiowa). Jeśli chodzi o zmarszczki pod oczami zabiegi te są bardzo skuteczne i widocznie odmładzają skórę.
 • Mobilift M6 – w zabiegu korzysta się ze specjalnej głowicy do stymulowania skóry, co skutecznie likwiduje zmarszczki pod oczami.
 • GeneO+ – jeśli zastanawiasz się, jak zlikwidować zmarszczki pod oczami, GeneO+ będzie bardzo skuteczną metodą. W tym przypadku zmarszczki usuwa specjalna ampułka poddana działaniu specjalnej głowicy.
 • Dermapen 3/Mezopen – usuwanie zmarszczek pod oczami jest również możliwe dzięki głowicy przypominającej w wyglądzie długopis. Stymuluje ona skórę mechanicznie, pobudzając do produkcji kolagen.
 • Głowica Hot-Cold – jeśli chodzi o zmarszczki pod oczami zabiegi głowicą Hot-Cold są również bardzo efektywne. Naprzemienne działanie ciepła i zimna pobudza skórę do regeneracji, a zmarszczki zostają widocznie spłycone.
 • Ultradźwięki – w metodzie wykorzystuje się specjalną ampułkę, na którą oddziałuje się głowicą emitującą ultradźwięki. Jest to również skuteczny sposób na produkcję kolagenu i dzięki temu możliwa jest likwidacja zmarszczek pod oczami.

3 myśli na temat “Sposoby na usunięcie zmarszczek pod oczami

 1. Faktycznie czasem ciężko jest się pozbyć tych zmarszczek mimicznych. Wcale się nie dziwię, że są kobitki co się decydują na takie zabiegi.

 2. Nie spodziewałam się, że są takie zabiegi na likwidację zmarszczek pod oczami. Zawsze myślałam, że tyko kremy i właściwa dieta, a tu o proszę…

 3. hmmm… w sumie sama już korzystałam z wielu kremów na zmarszczki pod czami i no jakieś efekty tam były, ale ciekawe czy te zabiegi są w stanie zrobić więcej…

Dodaj komentarz

Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa

42 − 38 =