Usta po kwasie hialuronowym

Powiększanie ust – naturalna metoda

Powiększanie ust – naturalna metoda
5 (100%) 43 głosy

Wstrzykiwanie kwasu hialuronowego umożliwia naturalne powiększanie ust. Kształt ust, wielkość warg, intensywność koloru i przede wszystkim – nawilżenie i elastyczność tej delikatnej części twarzy ma duże znaczenie, zwłaszcza wtedy, kiedy dopada nas proces starzenia się. Produkowany naturalnie w organizmie kwas hialuronowy znany jest z tego, że łączy włókna kolagenowe, a także doskonale wiąże cząsteczki wody.

W efekcie nasza skóra jest gładka, jędrna, nawilżona i atrakcyjna. co wtedy jednak, kiedy dojrzewamy, a rosnący wiek powoduje utratę kwasu? Skóra naturalnie starzeje się i wymaga szczególnej pielęgnacji. Tak samo dzieje się  z ustami – modelowanie ust kwasem hialuronowym to zabieg, który może przywrócić ustom piękną czerwień, jędrność i dodatkową objętość. To właśnie dlatego zabieg ten rozumiany jest jako estetyczne powiększanie ust. U większości klientek oraz klientów zastrzyki z kwasu hialuronowego dają ten efekt zwiększenia warg.

BÓL, POWIKŁANIA, REAKCJE NIEPOŻĄDANE

Skonsultowanie swojej sytuacji ze specjalistą i wybór dobrego lekarza to gwarancja bezpieczeństwa. Jak powiększyć usta, żeby nie dopuścić do reakcji alergicznych, chorób i innego efektu niż ten spodziewany, wymarzony? Właśnie poprzez kontakt z ekspertami. Powiększanie ust dzięki podawanemu znieczuleniu nie jest bolesnym zabiegiem, jednak przed jego rozpoczęciem, trzeba mieć na uwadze kilka kwestii. Oczywiście po skorzystaniu z zabiegu mogą wystąpić pewne niepokojące objawy tj. zaczerwienienie wokół ust, lekki obrzęk czy pieczenie. Są to jednak objawy, które ustępują samoistnie, zwykle w ciągu kilku dni. Wypełnianie ust kwasem hialuronowym nie powinno mieć w każdym razie miejsca u osób, które:

  • Są w ciąży lub karmią piersią
  • Leczą się antybiotykami
  • Leczą problemy skórne, zwłaszcza w obrębie ust (np. opryszczka wargowa)
  • Mają słabą odporność i zaburzenia układu immunologicznego
  • Przebywały przez długi czas na słońcu, korzystały z sauny lub solarium

NIE TYLKO DLA KOBIET

Chociaż wypełnienie ust do niedawna wydawało się niemęskie, dziś każdy ma prawo zadbać o swój wygląd i samopoczucie. Zabiegi kwasem hialuronowym można przeprowadzić zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Nie ma żadnych różnic medycznych ani biologicznych. Powiększanie ust  nie tylko poprawia ich estetykę, ale również wpływa na ich okolicę. Skóra wokół ust staje się bardziej nawilżona i w efekcie likwiduje nieprzyjemne zmarszczki. Powiększanie ust kwasem hialuronowym to też często decyzja na mocy pewnych dysfunkcji – np. mocno asymetrycznych warg. Zabieg modelowania ust ma szansę poprawić ten stan i utrzymać się nawet do okresu jednego roku.

JEST DECYZJA!

Powiększanie ust to zmiana, na którą zdecydowaliśmy się już, a teraz zastanawiamy się co dalej, pamiętajmy o sięgnięciu po radę specjalisty. Wykluczenie przeciwwskazań do zabiegu i rzetelna wiedza z pewnością urealnią nasze pragnienie. O efekcie i bezpieczeństwie zabiegu zadecydują dni i godziny przed jego rozpoczęciem. Powiększanie ust wymaga odstawienia niektórych suplementów diety i unikania nadmiernej ciepłoty ciała.

Jeżeli zaciekawił Cię zabieg, sprawdź https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/powiekszanie-ust/.

Dodaj komentarz

Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa

63 − 54 =