Pękające naczynka

Pękające naczynka
5 (100%) 2 głosy

                        Jednym z największych schorzeń skórnych, które dotyczą zarówno mężczyzn, jak i kobiet, należy zaliczyć rozszerzone naczynka. Aczkolwiek większy procent osób dotkniętych tym problemem dotyczy oczywiście kobiet. Szczególnie ze względu na ich delikatniejszą skórę. Najczęściej problem ten dotyka samej twarzy, która jest narażona na czerwone, szpecące naczynka. Bowiem popękane naczynka na nosie są coraz częściej zauważalne, szczególnie gdy pojawia się okres zimowy, a nasza skóra nie jest odpowiednio zabezpieczona przed zimnem. Zamykanie naczynek i usuwanie pajączków przez wiele osób jest wyobrażalne w taki sposób, iż każdy dobry krem pomoże w tej sytuacji. Aczkolwiek jest to myślenie mylne. Krem, owszem i pomoże, natomiast nie w zaawansowanym stadium, gdzie naczynek tych mamy rzeczywiście bardzo dużo. W takiej sytuacji pomoże już wyłącznie laserowe usuwanie naczynek.

Popękane naczynka

                       Popękane naczynka są spowodowane przede wszystkim predyspozycjami genetycznymi, jak również nieodpowiednią pielęgnacją skóry oraz wrażliwością skóry, zaburzeniami hormonalnymi i schorzeniami przewodu pokarmowego. Zmiany najczęściej pojawiają się pod wpływem ostrego wiatru, mrozu, a także pod wpływem bardzo mocnego słońca, które powodują, iż naczynia włosowate się rozszerzają. A to ułatwia oddziaływanie niekorzystnych czynników wywołujących stany zapalne. Takie zmiany w naczynkach, powodują, iż zmiany te stają się coraz większe. Szczególnie jeżeli chodzi o twarz. W związku z tym zamykanie naczynek na twarzy powinno odbywać się w sposób odpowiednio skonsultowany z lekarzem dermatologiem. Bowiem laser pulsujący pozwala na precyzyjne oraz szybkie zamykanie niechcianych naczyń na naszej skórze, w tym na twarzy. Mniejszych zmian można oczywiście pozbyć się od razu, aczkolwiek tych większych po kilku wizytach na zabiegu. Sam zabieg przy użyciu lasera polega na zniszczeniu ścianek naczynia, bez uszkadzania pozostałych tkanek. Zabieg ten nie powoduje również powstawania żadnych dodatkowych blizn i śladów, które mogłyby w jakiś sposób spowodować uszkodzenie naszej skóry. Jest więc on w stu procentach bezpieczny i skuteczny.

 

12 myśli na temat “Pękające naczynka

 1. Ja męczę się z naczynkami od 2 lat, słyszałam o laserowym usuwaniu ale bałam się, że po zabiegu pojawią się blizny, ale okazuje się, że jest inaczej. Postanowiłam, że skorzystam z tego zabiegu.

 2. Bardzo nie podobają mi się popękane naczynka na twarzy, dlatego postanowiłam, że skorzystam z zabiegu laserowego. Mam nadzieje, że efekty po zabiegu będą szybko zauważalne 🙂

 3. Bardzo nie podobają mi się popękane naczynka na twarzy, dlatego postanowiłam, że skorzystam z zabiegu laserowego. Mam nadzieje, że efekty po zabiegu będą szybko zauważalne 🙂

 4. Laseroterapia jest najskuteczniejszą metodą, która pozwala na natychmiastowe usunięcie naczynek. Mamy takie opcje jak laser Quadrostar pro yellow bądź varilite. W niektórych przypadkach już po pierwszym zabiegu są widoczne efekty, ale zalecana ilość serii to 2-3 sesje – oczywiście w zależności od tego kto w jakim stopniu chce zredukować widoczność naczynek.

 5. Słyszałam, że uwzględnienie witaminy C w swojej diecie może również zredukować widoczność naczynek. Niby są też kremy, ale moim zdaniem nie są one wstanie naprawić już zniszczonych naczynek.

 6. Korzystałam z zabiegów laserowego zamykania naczynek na nosie. Skóra teraz naprawdę wygląda dużo lepiej. Polecam zaopatrzyć się w jakiś dobry krem, który będziemy stosować po zabiegu, ponieważ skóra może być lekko zaczerwieniona i podrażniona. W moim przypadki wszystko wróciło do normy w ciagu 2 dni.a

 7. Mi na naczynka pomogła terapia laserowa. Zabieg sprawdził się znakomicie. Naczynka miałam cienkie i było ich niewiele ;d. Ogólnie to słyszałam, że pękające naczynka są skutkiem niedoboru krzemu w organizmie..

 8. Dobrze, że wynaleziono technologię laserową na popękane naczynka, ponieważ kiedyś nie było sensownego sposobu na ich pozbycie. Szkoda, że lasery słabo radzą sobie z większymi naczynkami, ale to pewnie do czasu 🙂

 9. Wiedzę,że nie mam wyjścia i będę musiała się zapisać na laser aby całkowicie usunąć popękane naczynka. Codziennie zażywam witaminę C, smaruję nos i staram się nie używać gorącej wody.. a naczynka i tak mi się zaczynają pojawiać.. Na szczęście są jeszcze małe i myślę, że w klinice znajdą dobry sposób.

 10. Słyszałam, że typ lasera powinno dobierać się zależnie od miejsca naszych popękanych naczynek, ponieważ te na twarzy jest łatwiej usunąć niż te znajdujące się np. na nogach co wymaga użycia innego lasera 😀

 11. Hmm najlepiej to jest się zapisać na konsultację do specjalisty i zastosować się do jego zaleceń. W internecie możemy sobie pogadać i napisać co komu pomogło, ale to nie znaczy, że i nam to przyniesie jakiś efekt. Ja wykonywałam zabieg usuwania popękanych naczynek w Clinica Cosmetologica. Polecam serdecznie. Oferują również darmowe konsultacje, na których lekarz rozwieje wasze wszystkie wątpliwość i doradzi najskuteczniejszą metodę:)

Dodaj komentarz

Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa

− 1 = 5