Pękające naczynka

Pękające naczynka
5 (100%) 2 głosy

                        Jednym z największych schorzeń skórnych, które dotyczą zarówno mężczyzn, jak i kobiet, należy zaliczyć rozszerzone naczynka. Aczkolwiek większy procent osób dotkniętych tym problemem dotyczy oczywiście kobiet. Szczególnie ze względu na ich delikatniejszą skórę. Najczęściej problem ten dotyka samej twarzy, która jest narażona na czerwone, szpecące naczynka. Bowiem popękane naczynka na nosie są coraz częściej zauważalne, szczególnie gdy pojawia się okres zimowy, a nasza skóra nie jest odpowiednio zabezpieczona przed zimnem. Zamykanie naczynek i usuwanie pajączków przez wiele osób jest wyobrażalne w taki sposób, iż każdy dobry krem pomoże w tej sytuacji. Aczkolwiek jest to myślenie mylne. Krem, owszem i pomoże, natomiast nie w zaawansowanym stadium, gdzie naczynek tych mamy rzeczywiście bardzo dużo. W takiej sytuacji pomoże już wyłącznie laserowe usuwanie naczynek.

Popękane naczynka

                       Popękane naczynka są spowodowane przede wszystkim predyspozycjami genetycznymi, jak również nieodpowiednią pielęgnacją skóry oraz wrażliwością skóry, zaburzeniami hormonalnymi i schorzeniami przewodu pokarmowego. Zmiany najczęściej pojawiają się pod wpływem ostrego wiatru, mrozu, a także pod wpływem bardzo mocnego słońca, które powodują, iż naczynia włosowate się rozszerzają. A to ułatwia oddziaływanie niekorzystnych czynników wywołujących stany zapalne. Takie zmiany w naczynkach, powodują, iż zmiany te stają się coraz większe. Szczególnie jeżeli chodzi o twarz. W związku z tym zamykanie naczynek na twarzy powinno odbywać się w sposób odpowiednio skonsultowany z lekarzem dermatologiem. Bowiem laser pulsujący pozwala na precyzyjne oraz szybkie zamykanie niechcianych naczyń na naszej skórze, w tym na twarzy. Mniejszych zmian można oczywiście pozbyć się od razu, aczkolwiek tych większych po kilku wizytach na zabiegu. Sam zabieg przy użyciu lasera polega na zniszczeniu ścianek naczynia, bez uszkadzania pozostałych tkanek. Zabieg ten nie powoduje również powstawania żadnych dodatkowych blizn i śladów, które mogłyby w jakiś sposób spowodować uszkodzenie naszej skóry. Jest więc on w stu procentach bezpieczny i skuteczny.

 

4 myśli na temat “Pękające naczynka

  1. Ja męczę się z naczynkami od 2 lat, słyszałam o laserowym usuwaniu ale bałam się, że po zabiegu pojawią się blizny, ale okazuje się, że jest inaczej. Postanowiłam, że skorzystam z tego zabiegu.

  2. Bardzo nie podobają mi się popękane naczynka na twarzy, dlatego postanowiłam, że skorzystam z zabiegu laserowego. Mam nadzieje, że efekty po zabiegu będą szybko zauważalne 🙂

  3. Bardzo nie podobają mi się popękane naczynka na twarzy, dlatego postanowiłam, że skorzystam z zabiegu laserowego. Mam nadzieje, że efekty po zabiegu będą szybko zauważalne 🙂

Dodaj komentarz

Podpis *
Email *
Witryna internetowa

77 − 68 =