Oczyść swój organizm już teraz

Oczyść swój organizm już teraz
5 (100%) 3 głosy

Większość ludzi zwraca uwagę tylko na swój wygląd. Nie zastanawiają się co dzieje się we wnętrzu ich organizmu. Tymczasem to właśnie tam ukryte są powody naszego złego samopoczucia, senności i wielu innych nastrojów, psujących nam humor. Wszystko przez toksyny oraz zbędne produkty przemiany materii, które zbierają się w naszych organizmach. Jak z nimi skutecznie walczyć?

Oczyszczanie organizmu wcale nie jest trudne, ani kosztowne. Wystarczy pamiętać o kilku faktach, a nasz organizm narodzi się na nowo, z nową energią, a my sami staniemy się weselsi, ładniejsi (ponieważ poprawi się nam między innymi cera) oraz zapomnimy o tym, jak to jest mieć złe samopoczucie.

Jak oczyścić organizm

Oczyszczanie ciała powinniśmy zacząć od wyrobienia sobie nawyku picia wody. Woda, przepływając przez nasz organizm, niczym wodospad zabiera ze sobą wszystko, co szkodliwe z nerek, to co zostało po przemianie materii oraz oczywiście toksyny. Do wody pitej z rana warto wdusić trochę cytryny. Dzięki temu w naszym organizmie dokona się oczyszczanie jelit. Jeżeli wodę z cytryną wypijemy na czczo, dodatkowo poprawimy ich pracę. Cytryna pomoże nam również zadbać o bardzo ważny narząd czyli wątrobę.

Zobacz: oczyszczanieciala.net.pl

Zbawienne skutki na nasze ciało ma także zielona herbata. Nie tylko oczyszcza organizm, ale również pomoże nam uchronić się przed nowotworami czy chorobami układu krążenia. Dodatkowo pobudza, warto więc właśnie zieloną herbatą zastąpić chociaż jedną kawę w ciągu dnia, a pozytywne skutki takiej zmiany odczujemy w bardzo krótkim czasie. Również zwykłą herbatę warto zastąpić jakimiś ziółkami. Zwykle działają moczopędnie, więc usprawniają pracę na przykład nerek. Dodatkowo posiadają inne wspaniałe skutki i tak dzięki naparze z pokrzywy nasze włosy i paznokcie będą o wiele mocniejsze i ładniejsze, dziurawiec działa przeciwzapalnie, a melisa między innymi wspomaga system odpornościowy.

Warzywa na oczyszczanie organizmu

Nie bez powodu lekarze i naukowcy często zalecają nam jedzenie warzyw i owoców. Nawet taki niepozorny burak przyczynia się do oczyszczenia naszego organizmu. Dzięki swoim właściwościom, usprawnia on pracę wątroby i woreczka żółciowego oraz jelit. Korzystnie wpływa również na regulację poziomu cholesterolu i glukozy w krwi. Czosnek, kapusta (szczególnie kiszona) oraz brokuły zawierają dużą ilość siarki, przeciwutleniaczy oraz minerałów, które także wspomagają pracę wątroby.

Podobne działanie mają też figi. Oczyszczanie ciała nie może odbyć się bez codziennego spożywania jabłek. Ich cudowne właściwości znane są już od bardzo dawna. Obecne w nich kwasy zwalczają substancje toksyczne, jakie gromadząc się w naszych organizmach utrudniają im prawidłową pracę, która jest niezbędna dla naszego dobrego samopoczucia.

W dzisiejszych czasach żyjemy bardzo szybko, przez to jesteśmy często zestresowani, nie wysypiamy się dobrze i dlatego nie mamy czasu, ani ochoty zajmować się równowagą naszych organizmów. Dopiero kiedy ich stan jest poważny na tyle, że nie dajemy sobie rady w codziennej gonitwie, skupiamy się na nich. Czy nie warto więc już teraz poświęcić kilku chwil, zmienić niektóre nawyki, po to, żeby czuć się lepiej i nigdy nie dopuścić się do zaniedbania naszego organizmu?

2 myśli na temat “Oczyść swój organizm już teraz

  1. Pokazująca się opryszczka też jest związana z tym, że organizm pełen toksyn, jest bardzo osłabiony i przede wszystkim podatny na ataki wirusów i bakterii. Dlatego warto przeprowadzić detoks ciała, oczyści jelita i wątrobę, by rzadko mieć objawy opryszczki i innych chorób oraz dolegliwości.

  2. Pewnie, że tak. Opryszczka to wirus, który nosimy w swoim organizmie przez cały czas. A objawy opryszczki pokazują się tylko w momencie kiedy organizm jest osłabiony. I właśnie tu pojawiają się toksyny, których pełno w zatrutym ciele – są w wątrobie, jelitach i w nerkach. Praktycznie wszędzie pojawiają się wraz z jedzeniem i nic się na to nie zrobi.

Dodaj komentarz

Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa

50 + = 53