Jak wyszczuplić sylwetkę.

Jak wyszczuplić sylwetkę?

Jak wyszczuplić sylwetkę?
5 (100%) 5 głosy

Dla niejednej kobiety problemem jest pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej z określonego miejsca takiego jak brzuch, nogi, twarz, czy ramiona i nie pomaga jej w tym ani zdrowa dieta, ani ćwiczenia fizyczne. Wiąże się to po prostu z indywidualną skłonnością każdej z nas do gromadzenia się lipidów w pewnych partiach ciała, kiedy redukcja tkanki tłuszczowej raczej nie będzie mogła dokonać się tradycyjnymi metodami. Na szczęście, modelowanie sylwetki w sposób taki jak wyszczuplanie ud, redukcja podwójnego podbródka czy wysmuklenie ramion może teraz dokonać się w prosty i skuteczny sposób w gabinecie kosmetologicznym. Oferowane tam zabiegi wyszczuplające dodatkowo przynoszą poprawę kondycji i ujędrnianie skóry.

Endermologia LPG

Niezależnie od tego, na jakiego rodzaju zabiegi wyszczuplające się zdecydujemy, wszystkie będą miały równie dobry efekt, a niekiedy nawet lepszy niż dobry. Pierwszy to endermologia lpg, która korzysta z masażu specjalną głowicą zasysającą fałd skóry i rozbijającą warstwę nadmiarowych lipidów za pomocą oddziaływania na tkankę łączną.

Następnie tłuszcz zostaje wydalony z organizmu, a dodatkowym rezultatem zabiegu jest zmniejszenie cellulitu oraz odnowienie i regeneracja skóry. Nie można nie zauważyć, że endermologia efekty  przynosi nawet większe niż szybka redukcja tkanki tłuszczowej.

Zabieg Maximus na redukcję tkanki tłuszczowej.Szczupła sylwetka.

Zupełnie inaczej działa zabieg Maximus, posługujący się działaniem fali radiowej nagrzewającej tkankę podskórną aż do temperatury 60˚C, prowadząc do upłynnienia tkanki tłuszczowej w wybranej partii ciała.

Dodatkowo, dzięki aktywacji mięśni, uwolnione lipidy szybko opuszczają nasz organizm.

Karboksyterapia

Karboksyterapia Reology 2 natomiast operuje na zasadzie medycznego dwutlenku węgla, który wstrzykuje się śródskórnie oraz podskórnie. W ten sposób dochodzi do przyspieszenia przepływu krwi, rozbijania cząsteczek tłuszczu i podkręcenia metabolizmu, dzięki czemu niepotrzebne substancje są szybko wydalane.

Przy tym wszystkim należy pamiętać, że same zabiegi wyszczuplające nie są wystarczające dla uzyskania trwałego efektu wyszczuplenia. Prawda o tym, jak zredukować tkankę tłuszczową skutecznie jest następująca: nawet najlepszy kosmetolog nie pomoże na długo jeśli nie stosujemy odpowiedniej diety i aktywności fizycznej.

4 myśli na temat “Jak wyszczuplić sylwetkę?

  1. Na nadmiar tłuszczu na brzuchu najlepsza jest 6 weidera 🙂 i basenik 3 razy w tygodniu. Niestety taka jest prawda, że aby stracić na wadzę to trzeba się dużo ruszać:P

  2. Ja swój zabieg miałam w Clinica Cosmetolgicia w Gdańsku i jestem zadolowona . Moja sylwetka nigdy nie wyglądała tak dobrze jak teraz.

  3. Niestety jak ktoś chce skupić jedynie na zabiegach modelujących ciało to życzę powodzenia:). Mam koleżankę co byla już na 10 takich i nie ma nawet minimalnych efektów. .

  4. Jedynym dobrym i skutecznym sposobem na szczupłą sylwetkę są odpowiednie ćwiczenia. Warto również po ćwiczeniach smarować ciało naturalnym kremem na cellulit 🙂

Dodaj komentarz

Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa

58 − = 49