Jak pozbyć się cellulitu z ud i pośladków?

Jak pozbyć się cellulitu z ud i pośladków?
5 (100%) 1 głosy

Cellulit na udach i pośladkach to poważny problem. Choć wiele osób uważa, że w takim przypadku pomarańczowa skórka stanowi kłopot wyłącznie estetyczny, to wcale tak nie jest. Cellulit zazwyczaj pojawia się na skutek mało zdrowego trybu życia. Oznacza to, że kiedy pojawia się pomarańczowa skórka mogą pojawić się również inne problemy zdrowotne. W jaki sposób pozbyć się cellulitu z ud i pośladków i co należy brać wtedy pod uwagę? Jak zapobiegać cellulitowi?

Cellulit w początkowym stadium jest praktycznie niewidoczny, dlatego wiele kobiet nie stosuje w takim przypadku ani ćwiczeń, ani specjalnej diety. Dopiero kiedy po ucisku skóry zaczną być widoczne wyraźne pomarszczenia, wtedy dana osoba zwykle decyduje się na walkę z pomarańczową skórką. Jeśli tak się nie stanie, cellulit po pewnym czasie stanie się widoczny przez cały czas. W ostatnim stadium cellulit jest praktycznie nie do usunięcia, nawet za pomocą profesjonalnych zabiegów. Dlatego też myśląc o pozbyciu się pomarańczowej skórki należy działać wcześniej.

Cellulitowi sprzyja nie tylko nadmiar tłuszczu, ale także pogorszenie się krążenia krwi. Dlatego też należy koniecznie włączyć aktywność fizyczną do codziennego planu dnia. W ten sposób piecze się dwie pieczenie przy jednym ogniu. Oprócz ćwiczeń niezbędne jest również zastosowanie odpowiedniej diety. Pozwoli to na spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej, a często również na poprawę krążenia krwi i limfy. Złe krążenie tych płynów w organizmie często jest powodem utraty jędrności skóry, przez co cellulit staje się jeszcze bardziej widoczny.

Oprócz zastosowania ćwiczeń i właściwej diety, bogatej w witaminy i błonnik, warto również skorzystać z odpowiednich kosmetyków, które pozwolą na szybsze zauważenie rezultatów ćwiczeń. Krem Vialise na cellulit zawiera sporo ekstraktów roślinnych, dzięki czemu jego działanie jest niezwykle szybkie. Składniki, które powinny znajdować się w takim preparacie to między innymi ekstrakt z alg morskich, rutyna czy kwas askorbinowy. Wszystkie one wpływają korzystnie na stan skóry i naczyń krwionośnych.

Dodaj komentarz

Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa

1 + 4 =