Jak powiększyć piersi domowymi sposobami?

Zagłosuj

Ćwiczenia i ujędrnianie

Piersi składają się głównie z tłuszczu i mięśni. Aby były jędrne, należy pamiętać o codziennej dawce ćwiczeń. Doskonale sprawdzą się wszystkie ćwiczenia angażujące ramiona i klatkę piersiową oraz skuteczne kosmetyki. Najpopularniejszym ćwiczeniem są damskie pompki. Przynoszą dobre rezultaty, jednak trzeba wykonywać je w okrojonym zakresie, ponieważ mocno rozbudowują mięśnie ramion, a nie wszystkie kobiety pragną takiego efektu. Inne, bardzo dobre ćwiczenie, polega na łączeniu i  rozłączaniu łokci. Należy przyjąć postawę stojącą, lekko zgiąć nogi w kolanach, dłonie złączyć przed sobą na wysokości klatki piersiowej, łokcie unieść na wysokość barków. W tej pozycji, nie rozłączając dłoni, należy złączyć i rozłączyć łokcie. Ćwiczenie trzeba powtarzać przez około 5-10 minut. Sprawdź poniżej, jak najszybciej ujędrnić biust bez żadnych chemicznych preparatów.

Te panie, które zastanawiają się, jak powiększyć piersi domowymi sposobami, powinny odwiedzić siłownię. Nawet w tej najsłabiej wyposażonej znajdzie się urządzenie angażujące mięśnie klatki piersiowej. Są to wszelkiego rodzaju podnośniki i tak zwani „wioślarze”. W ostatnich latach bardzo mocno rozbudowała się sieć siłowni na świeżym powietrzu. Mają minimalne obciążenie i są dostępne za darmo. Natomiast jeśli nie ma możliwości korzystania z siłowni, dobrze sprawdzi się też drążek do rozciągania czy jakakolwiek drabinka. Można się na nim delikatnie podnosić, amortyzując się stawaniem na palcach.

Uelastycznianie skóry

Po takim treningu dobrze jest zrobić sobie letni prysznic, masując skórę piersi przeznaczoną do tego myjką, z naprzemiennym opryskiwaniem biustu ciepłą i zimną wodą. To poprawi elastyczność skóry i krążenie. Warto też wmasować w biust balsam ujędrniający, najlepiej z naturalnych składników, np. krem frashe albo domowej roboty krem z miodu. Obydwa kremy uelastyczniają skórę i nawilżają ją.

Dobra dieta

Regularny trening to nie wszystko. Ważne jest odpowiednie nawodnienie organizmu. Przesuszona skóra, również ta na piersiach, nie wygląda estetycznie, ponadto traci na jędrności. Picie wody, soków owocowych i warzywnych pozytywnie wpłynie na samopoczucie i ogólny wygląd. Warto pamiętać, że szybkie tycie i chudnięcie powoduje powstawanie rozstępów na piersiach oraz szybsze wiotczenie skóry. Trzeba tego unikać i odżywiać się racjonalnie.

Postawa wyprostowana

Czasami wystarczy się wyprostować, aby zadział się cud i piersi same uniosły się o kilka centymetrów 🙂

 

Dodaj komentarz

Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa

63 + = 69