Ile trwa henna brwi?

Ile trwa henna brwi?
4.8 (95.29%) 17 głosy

Henna brwi to nie tylko produkt kosmetyczny, ale także nazwa zabiegu mającego na celu pofarbowanie brwi w celu podkreślenie kształtu oczu i wyostrzenie rysów twarzy. W ciągu ostatniej dekady nakładana na brwi henna stała produktem coraz częściej kupowanym przez zwykłe konsumentki, zdecydowanie nie jet to już jedynie artykuł zamawiany przez profesjonalne zakłady kosmetyczne czy salony odnowy biologicznej. Jako że coraz większa liczba prywatnych użytkowniczek pragnie samodzielnie wykonywać zabieg farbowania brwi, w internecie pojawia się wiele pytań i wątpliwości dotyczących między innymi tego, na jak długi czas należy położyć hennę. Warto te rozterki raz na zawsze wyjaśnić.

Henna do brwi – dobry wybór?

Wszystko zależy oczywiście od tego, jaka henna do brwi została zakupiona oraz jaki efekt chce osiągnąć dana osoba. Jeżeli pragnie się jedynie delikatnie podkreślić obrys oczu, należy zmyć barwnik w przeciągu około pięciu minut od jego nałożenia. Jeśli celem jest jednak to, by nałożona henna na brwi dała jak najbardziej wyraziste rezultaty, nie ma żadnych przeciwwskazań, by pozostała ona na twarzy dłużej (nawet do dwudziestu minut). Osoby, które wykonują zabieg pierwszy raz, powinny jednak ograniczyć się do kilku minut, aby uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji w przypadku, gdyby coś poszło jednak nie tak.  Zwłaszcza jeśli jest się debiutantem albo alergikiem, należy dołożyć wszelkich starań, by to najlepsza henna do brwi została użyta do zabiegu. Co właściwie oznacza „najlepsza”? Dla każdego pod tym pojęciem kryje się trochę coś innego.

Przy wyborze produktu kosmetycznego warto jednak zawsze zwrócić uwagę na takie elementy jak: cena, skład, firma, sposób użycia, barwa pasująca do koloru skóry i włosów czy formuła. Jeżeli tylko rozważy się wszystkie te czynniki, można mieć niemal pewność, że będzie się zadowolonym z efektów wykonania henny brwi.

Chcesz udać się na zabieg na twarz i ciało? Przyjdź do Gdyni!

Salon kosmetyczny w Gdyni oferuje konsultacje ze specjalistami w zakresie kosmetologii zupełnie za darmo! Przekonaj się, jakie zabiegi wykonać, by poprawić wygląd twarzy i ciała!

Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
tel. +48 791 600 607
gdynia@clinicacosmetologica.pl
https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/

5 myśli na temat “Ile trwa henna brwi?

  1. Henna brwi to szybki, zabieg. Wszystko zależy od współpracy pomiędzy kosmetyczką a klientem. 🙂

  2. Według mnie henne wykonuje się szybko. Najwięcej czasu zajmuje czekanie aż henna się wchłonie.

Dodaj komentarz

Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa

+ 39 = 49