Depilacja laserowa nóg.

Depilacja laserowa zapewni piękną, gładką skórę.

Depilacja laserowa zapewni piękną, gładką skórę.
5 (100%) 5 głosy

Jeśli marzysz o trwałym usunięciu niechcianych, nieestetycznych włosków – depilacja laserowa jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Jest trwała, szybka i rozwiązuje problem codziennego golenia okolic bikini, nóg czy pach.

Depilacja laserowa – co ile tygodni należy wykonać zabieg?
Okolica zabiegowa Co ile tygodni? Ile zabiegów w serii?
Pachy 4 6-8
Plecy 10 6-8
Nogi 6 6-8

Depilacja laserowa – Kiedy warto po nią sięgnąć?

Depilacja laserowa jest szczególnie skuteczna w przypadku ciemnego owłosienia, ponieważ światło lasera podgrzewa ciemne mieszki włosków i w ten sposób hamuje ich wzrost. Depilować można w zasadzie każdą część ciała, ponieważ laser ma wymienną głowicę i dostosowuje się do naszych kształtów. Depilacja laserowa pach czy też depilacja laserowa bikini to zabiegi, na które współczesne kobiety decydują się decydują się coraz częściej. Zależy im zarówno na aspekcie estetycznym, ale również na kwestii higieny.

Poddając się zabiegowi depilacji laserowej można zdecydować się na usunięcie włosów do linii bikini bądź wybrać zabieg, który usunie owłosienie także z warg sromowych. W przypadku włosów bardzo jasnych – siwych, rudych czy blond – efekty działania lasera mogą być nikłe. Istnieją także okoliczności, w których należy odradzić zabieg.

Depilacja laserowa – przeciwwskazania:

 • ciąża i karmienie piersią,
 • tatuaże w miejscu dokonywanego zabiegu epilacji,
 • choroby skóry (np. łuszczyca, bielactwo),
 • opalenizna,
 • przyjmowanie niektórych leków (antybiotyki) lub stosowanie ziół,
 • choroby nowotworowe, padaczka i inne choroby przewlekłe,
 • opryszczka,
 • nadwrażliwość na słońce,
 • w przypadku zabiegu depilacji laserowej pach, nie wolno stosować preparatów typu Etiaxil,
 • męskie miejsca intymne,
 • podatność na powstawanie przebarwień.

Czy depilacja laserowa boli? – weryfikujemy powszechne opnie.Depilacja laserowa pach.

Pacjentki pytają czy depilacja laserowa boli – zweryfikujmy niesłuszne opinie: O ile depilacja tradycyjna kojarzy się dyskomfortem, a nawet z bólem, o tyle laserowa depilacja jest niemal bezbolesna – może wystąpić chwilowe zaczerwienienie skóry, które natychmiast jest łagodzone chłodnymi kompresami. Klientki mogą odczuwać dyskomfort, który jednak nie będzie trwał długo.

W miejscu poddanym zabiegowi depilacji może pojawić się tzw. „gęsia skórka”, która, w zależności od stopnia wrażliwości skóry, utrzymać się może do około godziny. Czasami występuje zaczerwienienie depilowanej skóry i jej wrażliwość. Ulgę w takich sytuacjach przynosi schładzanie, zimny natrysk lub chłodne kompresy. Przy bardzo ciemnych włoskach, mogą pojawić się malutkie strupki lub tymczasowe odbarwienia.

Depilacja laserowa – przygotowanie do zabiegu.

Aby zabieg depilacji laserowej był skuteczny, ważne jest, by nie usuwać włosów przez wyrywanie przez 2 tygodnie przed depilacją laserową (woskowanie, depilator). Należy je golić lub przycinać, ponieważ laser zadziała na aktywną cebulkę włosa (taką, w której jest włos). Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu laserowego jest opalenizna.

Zarówno ta naturalna jak i ta uzyskana samoopalaczami, ponieważ laser zadziała na włosy, które są od niej ciemniejsze, co także zwiększa skuteczność zabiegu. Ponadto, opalona skóra zwiększa ryzyko ulegnięcia oparzeniom przez laser. Należy pamiętać, że słońce jest wrogiem depilacji laserowej, dlatego bezwzględnie należy chronić skórę przed przez przynajmniej 2 tygodnie przed i po zabiegu.

Warto zatem dokonać serii zabiegów zimą, będziemy mieli gwarancję, że osłonięta skóra nie ucierpi na skutek nasłonecznienia. Jeśli jednak decydujesz się na zabieg podczas innych pór roku – stosuj kremy z wysokim filtrem przeciwsłonecznym (przynajmniej SPF30).

Wrastające włoski – zwalcz problem za pomocą depilacji laserowej.

Wrastające włoski i zapalenie mieszków włosowych stanowią problem estetyczny, który może być rozwiązany za pomocą depilacji laserowej. Przyczyną zapalenia mieszków włosowych są często drobnoustroje, które dostają się w okolice ujścia mieszka włosowego podczas golenia i depilacji. Powstają wtedy na skórze dokuczliwe, swędzące czerwone kropeczki.

Po kolejnych zabiegach tradycyjnego usuwania włosków ich liczba może się zwiększać, gdyż zakażenie może być przenoszone z jednego mieszka włosowego na kolejny. Dlatego też permanentne usunięcie owłosienia przy pomocy depilacji laserowej sprawi, że i ten problem zniknie, ponieważ usuniemy jego przyczynę – włos.

Takie zabiegi są często zalecane przez lekarzy, kiedy inne metody walki z zapaleniem nie przyniosły rezultatów. Podobnie depilacja laserowa pomoże się pozbyć problemu wrastających włosków. Wraz z włosem – znikają defekty skóry.

Laser do depilacji Vectus zapewnia trwałość efektu.

Suteczna depilacja laserem Vectus.Laser do depilacji Vectus to nowoczesne urządzenie do depilacji laserowej. Opiera się na zaawansowanej technologii – czytniku Skintel, który mierzy poziom aktywnej melaniny w skórze. Na podstawie tych pomiarów obliczana jest moc wiązki lasera potrzebna do usunięcia włosa.

To wyklucza jakiekolwiek dolegliwości u pacjenta. Nie ma także możliwości oparzenia, ponieważ czuwa nad tym zaawansowany system chłodzenia Advanced Contact Cooling. Jednorazowy zabieg przy użyciu lasera do depilacji Vectus zredukuje owłosienie, ale nie sprawi że zniknie ono w zupełności.

Wiąże się to z faktem, że laser nie zadziała na mieszki będące w fazie spoczynku. Dlatego warto powtarzać zabieg depilacji laserowej, by niszczyć włosy, kiedy zaczyna się ich nowy cykl wzrostu. Nasz ekspert wyjaśnia:

„Należy wykonać przynajmniej 6 zabiegów depilacji przy użyciu lasera do depilacji Vectus, by mieć gwarancję jej skuteczności. Wszyscy nasi pacjenci, którzy chcą uzyskać jak najtrwalsze efekty powinni podać się od 8 do 12 zabiegom” – mówi Karolina Głowacka, kosmetolog z Clinica Cosmetologica

Depilacja laserowa Gdańsk – Zapomnij o goleniu i depilacji raz na zawsze!

Na trwałość zabiegu wpływa wiele elementów. Są to:

 • grubość włosa,
 • intensywność koloru włosa,
 • poziom hormonów,
 • stopień tolerancji na laser.

Depilacja laserowa – opinie pacjentek, które skorzystały z zabiegu.

Depilacja laserowa opinie ma w większości pozytywne. Pacjenci zauważają, że każdy kolejny odrost włosa jest mniej silny, a włosy są jaśniejsze, mniej widoczne. Pacjenci chwalą zabieg za fakt, że efekty są widoczne już po 1- 2 zabiegach. Skóra wygląda na gładszą i nie straszy niechcianymi włoskami. Depilacja laserowa, to zabieg trwały i skuteczny.

2 myśli na temat “Depilacja laserowa zapewni piękną, gładką skórę.

 1. Wszystkim, którzy planują depilację laserową polecam klinikę medycyny estetycznej Clinica Cosmetologica w Gdańsku. Posiadają doświadczony personel oraz nowoczesny sprzęt do depilacji laserowej.

 2. Śmieszą mnie opinie ludzi w internecie na temat tego, że depilacja laserowa jest bolesna i zapewnia mizerne efekty.. Żal mi tych ludzi, którzy to łykają jak pelikany. No, ale to ich wybór jak lubią codziennie depilować maszynką czy wyrywać włosy woskiem to już nie moja sprawa:)

Dodaj komentarz

Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa

85 + = 87