depilacja laserem

Depilacja laserowa Gdynia Vectus: Usuwanie włosów pod pachami na zawsze

Depilacja laserowa Gdynia Vectus: Usuwanie włosów pod pachami na zawsze
5 (100%) 14 głosy

Depilacja laserowa włosów pod pachami rozwiązuje zarówno aspekt estetyczny, jak i kwestię higieny osobistej. Ta procedura pozwoli pozbyć się nieprzyjemnego zapachu w okolicy pach. W większości przypadków ta strefa jest pokryta dużą ilością grubych włosów. Ponadto lokalizacja gruczołów potowych stwarza dogodne warunki do rozmnażania bakterii, które powodują nieprzyjemny zapach i zwiększoną potliwość. Najlepszym wyjściem z tej sytuacji jest laserowa depilacja pod pachami, którą można bezpiecznie wykonać w salonie kosmetologicznym przy użyciu lasera diodowego Vectus.

Co zrobić aby zapomnieć o włosach pod pachami na zawsze?

depilacja pach  Aby pozbyć się dyskomfortu w strefie wzrostu włosów pod pachami, trzeba znaleźć alternatywę dla golenia. Każdy może wyobrazić sobie, jak bardzo będzie zadowolony, gdy nie będzie już dłużej cierpiał z powodu podrażnienia, gdy stale rani delikatną skórę i zapomina o stałym goleniu. Można pozbyć się włosów pod pachami dzięki innowacjom w nowoczesnej kosmetologii.

Jest taki sposób, który pozwoli zaoszczędzić czas, ponieważ pozbędzie się codziennego dyskomfortu. To laserowe usuwanie owłosienia pod pachami laserem Vectus, które znacznie uprości codzienne życie. Należy pamiętać, że strefa pachowa jest jedną z najkorzystniejszych do usuwania włosów za pomocą nowej techniki laserowej. Stosując ją można zauważyć, że po pierwszej procedurze włosy będą znacznie słabsze.

 Ponadto, ta części ciała wymaga stosunkowo niewielu sesji, więc pod pachami laserowe usuwanie włosów jest szczególnie skuteczne. Laser diodowy działający na barwnik melaniny, nadającej włosom ciemny kolor, niszczy mieszki włosowe i ostatecznie dochodzi do ich obumarcia. W takim przypadku włosy będą rosnąć dopiero po kilku latach lub w ogóle nie urosną.

Dermatolog w salonie kosmetologicznym określa fototyp skóry, dobiera odpowiednią wielkość głowicy i udziela wskazówek odnośnie przygotowania się do depilacji laserowej.

Jakie są lasery do depilacji?

W nowoczesnych gabinetach kosmetologicznych wykorzystywane są lasery rubinowe, neodymowe, aleksandrytowe i diodowe. Ta ostatnia opcja jest najkorzystniejsza, i najczęściej spotykana u kosmetologów. Zastosowanie lasera diodowego jest bardziej korzystne niż lasera neodymowego, ponieważ taka procedura laserowa jest znacznie bezpieczniejsza i tańsza.

DepilacjaVectus – Depilacja laserowa Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Jaki będzie efekt po depilacji laserowej laserem Vectus?

Laser Vectus posiada głowicę, która emituje światło wnikające w skórę i pochłaniane przez melaninę zawartą w łodydze włosa. W czasie procedury laserowego usuwania owłosienia pod pachami dochodzi o uszkodzenia mieszków włosowych jednocześnie uniemożliwiając im odbudowę. Jeden zabieg nie wystarcza na całkowite wyeliminowanie owłosienia potrzebne będzie kilka zabiegów do trwałego usunięcia włosków.

Po całym kursie można zauważyć efekt depilacji laserowej pod pachami:

 • Skuteczność depilacji laserem Vectus sięga nawet 95%
 • Problem wrastających włosków zniknie
 • Pacjent pozbywa się swędzenia
 • Brak zaczerwienienia i podrażnień, które często pojawiają się po goleniu maszynką
 • Można zapomnieć już o czarnych punktach, które pozostają po goleniu
 • Skóra stanie się miękka, aksamitna i jedwabista
 • Laser Vectus nie jest w stanie pozostawić blizn na skórze. Zabieg jest bezpieczny dla alergików i osób o szczególnie wrażliwej skórze
 • Laserowe usuwanie włosów nie jest uciążliwe
 • Można zapomnieć o włosach pod pachami nawet na pięć lat.
 • Laser diodowy jest uniwersalny i dla niego nie jest problemem ciemna skóra, ani jasne i gęste włosy.

Depilacja laserowa pach jest uważana za najskuteczniejszą procedurę usuwania niechcianych włosów. Mieszki włosowe są eliminowane za pomocą energii lasera diodowego. Do całkowitego i długiego usuwania włosów potrzeba tylko 5-7 sesji. W przypadku pach zalecane są wizyty z przerwą między zabiegami około 6-8 tygodni.

Napisano przy współpracy z https://www.rp.pl/Styl-zycia/180709662-Depilacja-laserowa—jaki-laser-wybrac.html

9 myśli na temat “Depilacja laserowa Gdynia Vectus: Usuwanie włosów pod pachami na zawsze

 1. Namówiłam męża na depilacje pod pachami, jest bardzo zadowolony, zwłaszcza ze długo się efekt utrzymuje.

  • No to fajnego masz męża… mojego namówić na depilację laserową pleców to byłby cud, a już nie mogę patrzeć na te jego kudły bleeee

  • Mój facet miał na początku opory, ale udało mi się go namówić na zabieg depilacji laserowej. Zmienił zdanie w gabinecie jak zobaczył, że ładna Pani będzie go obsługiwać haha

 2. Jak czytam o skuteczności i wygodzie tych zabiegów depilacyjnych pod pachami to aż zaczęłam się zastanawiać. To chyba najpotworniejsze miejsce do depilacji. Gdzie byłyście na zabiegach?

 3. Znajoma nabawiła się zapalanie mieszków włosowych przez depilację woskiem – lekarz zalecił jej wykonanie depilacji laserowej. Nie spodziewałam się, że może to posłużyć do leczenia choroby 😮

 4. Świetnie, że można wybrać się na darmową konsultację i dowiedzieć się wszystkiego np. o przeciwwskazaniach do depilacji. Ja musiałam sobie odpuścić, bo mam cukrzycę 🙁

 5. Zastanawiam się nad usuwaniem owłosienia pod pachami, ale nie mam pojęcia na co się zdecydować… Czytam o tych zabiegach i każdy obiecuje złote góry, ale który jest najlepszy?

  • Moim zdaniem najlepiej brać pod uwagę usuwanie owłosienia laserem Vectus. Sama depilowałam się IPL i włoski odrastają dużo szybciej niż mówi producent. Za to znajoma była na zabiegu Vectus i już od pół roku się nie depiluje.

Dodaj komentarz

Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa

7 + 2 =