Blizna po cesarskim cięciu

Blizna po cesarce – z jakich zabiegów skorzystać, by się jej pozbyć?

Blizna po cesarce – z jakich zabiegów skorzystać, by się jej pozbyć?
5 (100%) 7 głosy

Blizna po cesarce jest nieestetyczna, dlatego większość kobiet marzy o tym, aby zredukować jej widoczność. Szczególnie mocno zależy na tym kobietom, których problemem jest również zgrubienie blizny po cesarce. Dzięki skutecznym zabiegom oferowanym przez gabinety medycyny estetycznej możliwe jest zredukowanie widoczności blizny po cesarce.

Twarda blizna po cesarce – jak z nią walczyć?

Twarda blizna po cesarce jest problemem, z którym borykają się kobiety po zabiegu cesarskiego cięcia. U niektórych przedstawicielek płci pięknej jest ona jednak wyjątkowo widoczna. Bliznowiec po cc jest szczególnie mocno widoczny, jeżeli rana po operacji wolno i trudno się goiła. Należy jednak mieć na uwadze, że nawet stosunkowo niewielka blizna może stać się przyczyną dyskomfortu kobiety. Warto skorzystać więc z takich zabiegów jak: laser Emerge, Dermapen czy mezoterapia igłowa. Każdy z owych zabiegów charakteryzuje się wysoką skutecznością w walce z bliznami po cięciu cesarskim.

Na temat blizny po cesarskim cięciu czytaj więcej na:
http://drmalek.pl/arts/blizna-po-cesarce-jak-mozesz-ja-usunac/

Blizna po cc

Blizna po cesarce – poznaj laser Emerge!

Blizna po cesarce może zostać zredukowana dzięki zabiegowi z wykorzystaniem lasera Emerge. Podczas przeprowadzania tego zabiegu, wiązka lasera doprowadza do kontrolowanych mikrouszkodzeń skóry pacjentki. Dzięki tym uszkodzeniom, skóra zaczyna produkować więcej włókien kolagenowych i intensywnie się regenerować, w efekcie czego w miejsce nieprawidłowo zbudowanych tkanek pojawiają się nowe. Atutem zabiegu jest bez wątpienia to, że jest on bezbolesny, a efektem jego przeprowadzenia jest mniej widoczna blizna po cesarce. Nie musimy obawiać się również uciążliwych efektów ubocznych. Co najwyżej, po zabiegu może pojawić się chwilowe zaczerwienienie.

Blizna po cc – zgrubienie, które możesz pokonać dzięki mezoterapii.

Zgrubienie blizny po cc jest częstym problemem kobiet, które borykają się z blizną po cięciu cesarskim. Na szczęście zarówno zgrubienie jak i blizna po cesarce mogą zostać zredukowane dzięki skutecznym zabiegom. Przykładem jednego z tych zabiegów jest właśnie mezoterapia igłowa. Zabieg polega na podaniu do skóry substancji, które pobudzą ją do regeneracji.

Specjalista, korzystając z kaniuli może zaaplikować do skóry:

  • koktajl witaminowy,
  • kenalog,
  • osocze bogatopłytkowe.

Warto pamiętać o tym, że nie tylko składniki odżywcze pobudzają skórę do odnowy. Działa tak również mechaniczna stymulacja. Atutem mezoterapii jest więc skuteczne, dwutorowe działanie.

Blizna po cesarce – zaufaj zabiegowi Dermapen.

Blizna po cesarce ma szansę zostać zredukowana również dzięki zabiegowi Dermapen. Zabieg ten jest jedną z odmian mezoterapii. Specjalista wykonujący zabieg nie używa jednak kaniuli, ale głowicy, którą pokrywają maleńkie igiełki. Podobnie jak w przypadku mezoterapii, do skóry aplikowane są starannie dobrane składniki odżywcze. Wspomniane składniki oraz mechaniczna stymulacja sprawiają, że skóra zaczyna intensywnie się regenerować, a bliznowiec po cesarce staje się mniej widoczny.

Dodaj komentarz

Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa

72 − = 63