cellulit nogi

Balsam na cellulit – Co zawiera skuteczne serum?

Balsam na cellulit – Co zawiera skuteczne serum?
5 (100%) 2 głosy

Cellulit dotyczy każdej kobiety, bez wyjątku. Objawia się nierównościami w okolicach pupy, górnych partii ud oraz dolnej części brzucha. Coraz więcej mówi się o samoakceptacji ludzkiego ciała, jednakże każda z nas chce wyglądać atrakcyjnie i mieć estetyczne ciało. Z pomocą przychodzi wiele firm kosmetycznych i farmaceutycznych, oferując wiele substancji mających za zadanie zniwelowanie pomarańczowej skórki. 

Co musi zawierać krem antycellulitowy, aby był skuteczny ?

W przypadku kremu na cellulit nie może być mowy o efekcie placebo, gdyż w skład najczęściej wchodzą pożądane składniki aktywne, które poprzez swoje właściwości przenikają do głębszych warstw skórnych i tam regulują podstawowe procesy biochemiczne. Przez to serum to skuteczny produkt o potwierdzonym działaniu kosmetologicznym.

Jako najczęściej spotykane substancje aktywne wymienia się :

– pietruszka oraz koper o działaniu moczopędnym i złuszczającym, nadając młody wygląd skórze

– kawa – naturalny środek peelingujący

– olejki rozmarynowe podnoszące temperaturę ciała, przez co stymulowany jest przepływ krwi i limfy, co odżywia tkanki i nadaje im zdrowego wyglądu

Regularność i poprawna aplikacja filarami kuracji

krem na cellulit vialiseWażne jest, aby wspomnieć o znaczeniu poprawnej aplikacji kremu na skórę. Krem na cellulit to nie jest kosmetyk, który idealnie nadaje się do wklepywania. Trzeba go wsmarowywać okrężnymi ruchami. Tylko taki sposób zapewni w pełni wartościowe przeniknięcie mikro związków do głębszych warst skórnych. Biorąc to pod uwagę, wymyślono wiele akcesoriów, które umożliwiają poprawne odżywianie skóry subtancjami kosmetycznymi. Urządzenia te mają specjalne wypustki, które rozluźniają skórę oraz mięśnie i powodują przekazanie witamin i składników aktywnych skórze właściwej, a nie tylko zewnętrznemu naskórkowi.

Oprócz tego, należy pamiętać o regularnej aplikacji. Tylko ona jest w stanie poprawić kondycję naszej skóry. Organizm nie odczuje żadnej różnicy, gdy będziemy dostarczać mu potrzebne związki raz na tydzień, miesiąc. Aby doszło do pożądanych efektów, należy stosować serum co najmniej dwa razy dziennie – rano i wieczorem. Dodatkowym atutem będzie także aplikacja przed każdym wysiłkiem fizycznym.

Vialise – nowe odkrycie rynku kosmetycznego 

Vialise to skuteczny krem na cellulit, który pokochały setki kobiet, dając temu znak w samych pozytywnych komentarzach online. Swój sekret skuteczności oparł na składzie opartym wyłącznie na naturalnych substancjach, pochodzenia ekologicznego. Nie bez znaczenia jest także fakt braku zastosowania sztucznych konserwantów czy szkodliwych dla zdrowia parabenów. Poprzez te rozwiązanie kosmetyczne możemy być pewni, że krem na cellulit nadaje się nawet do stosowania na wrażliwej skórze, skłonnej do podrażnień.

Dobra dieta i aktywność fizyczna uzupełnieniem kuracji

Krem na cellulit jest kosmetykiem, który należy uzupełniać dwoma podstawowymi czynnikami :

1). pełnowartościowa dieta oparta na warzywach i owocach. Należy wykluczyć wysoko przetwożoną żywność, gdzie królują fast foody i słodzone napoje

2). ruch fizyczny wykonywany regularnie w formie ćwiczeń z zakresu fitnessu, bądź praktykowanie jogi, ewentualnie jogging.

Przeczytaj też: http://www.cholesterolowa.pl/artykuly/kremy-na-cellulit/

Podsumowanie

Skuteczy krem na cellulit to ciągle za mało. Aby rzeczywiście pozbyć się pomarańczowej skórki  należy stosować inne komponenty uzupełniające kuracje. Powinno się być również  świadomym i odpowiedzialnym konsumentem i wybierać dobre, naturalne składy, oparte na ziołach i na minerałach. Właściwe postępowanie doprowadzi nas do satysfakcji i pozwoli na całkowity zanik cellulitu. Pamiętajmy także, aby regularnie i poprawnie aplikować preparat. Bez tego trudno o dobre i szybkie efekty. Kluczem do sukcesu jest smarowanie ciała conajmniej dwa razy na dzień – rano i wieczorem.

Jedna myśl na temat “Balsam na cellulit – Co zawiera skuteczne serum?

  1. Co najgorsze to kobiety muszą się męczyć, taki to świat 😀 Ale na pocieszenie powiem, że takie picie dużej ilości wody i ćwiczenia dają efekty, nie wiem jak ten balsam ale pewnie niedługo wypróbuje.

Dodaj komentarz

Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa

75 + = 77